سخن مدیر

بسمه تعالی


         فرایند آموزش و پرورش در مقطع تحصیلی ابتدایی از اهمیت، ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار است. به نحوی که بسیاری از اندیشمندان، پرورش را در این مقطع حتی بر آموزش نیز ترجیح می‌دهند.
         در امر آموزش با هدف دانش افزایی، با به کارگیری روش‌هایی که به افزایش انگیزه‌ی یادگیری کمک می‌کند و در پرورش، با هدف حفظ سلامت و ارتقا آن به شناسایی توانایی و استعدادهای افراد و شکوفایی آنها خواهیم پرداخت که منجر به شکل‌گیری پایه‌های علمی، هنری و شخصیتی افراد در طول زندگی می‌گردد.
           لذا ارزنده است که اولیاء و مربیان تمام تمرکز و توان خود را صرف کمک به آینده سازان این کشور برای عبور از این مرحله حساس از زندگی نمایند.
          اینک در آستانه آغاز سال تحصیلی 1400-99 هجری شمسی با بکارگیری تمام امکانات و نیروی آموزشی و پرورشی موجود در این دبستان با حداکثر بهره‌وری و با همکاری موثر و مستمر ولی یا سرپرستان در خارج از محیط مدرسه، در کنار دانش آموزان به منظور پیگیری امور مدرسه و تعامل با مربیان در چارچوب های تعیین شده در روزنگارهای دانش آموزی و مطابق با تقویم اجرایی و برنامه آموزشی دبستان پیش خواهیم رفت.
         دانش آموختگان این دبستان به داشتن علاقه وافر به فراگیری دانش و هنر و هچنین آگاهی از مهارت های زندگی روزمره با روحیه‌ای شاداب مطابق با استانداردهای مدارس بین الملل مفتخر خواهند بود .
         در پایان امید آن دارم، با مساعدت جدی اولیاء و دانش آموزان و تلاش صادقانه کادر متخصص آموزشی و پرورشی شاغل در این دبستان به یاری حق تعالی و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) به اهداف مشخص شده دست یابیم و حتی اگر به هر دلیلی نشود که به صورت حضوری در کنار هم باشیم، این دبستان همانند سال گذشته در جهت دبستان هوشمند گام بر خواهد داشت و ارتباط خود را به صورت مجازی با شما حفظ خواهد کرد.
                             
                
 "                                                                                                                              
ان شاء الله "